| împreunăfacembine a întrebat:

Cum sa ajung în feedul cât mai multor oameni pe Facebook?
Sunt blogger și scriu aproape zilnic pe blog, distribui articolele pe Facebook, dar nu primesc reacții. În viața reală când ma întâlnesc cu oamenii, mulți îmi zic ca îmi citesc articolele și scriu foarte frumos. Abordez articole despre educație, sfaturi pentru a fi mai productiv, știri, despre sport, etc.

Ce sa fac sa primesc mai mult reacții? Cum ajung viral?

Vreau doar răspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

La sa linkul sa vadem... poate asa ne dam seama ce ti lipseste

| Freya1 a răspuns:

Trebuie să iti faci cumva reclama, dar cert e că în ziua de azi doar pornografia e apreciată si urmărită, chestiile educaționale nu prea au sanse.

| Nemessys a răspuns:

Trebuie sa-ti distribui link-ul de la blog pe PAGINA TA de Facebook NU pe profil. Vezi ca mai jos ai o optiune de a plati pentru promovare. Cea mai scumpa mi se pare ca este 300 de lei, acum depinde cate zile si cate persoane vrei sa targetezi. Daca nu-ti apare atunci scrie pe google,, how to create Facebook ads". Cand postezi ceva pe pagina, doar persoanele care ti-au dat like o vad, altele nu.