| Lary_2950 a întrebat:

Help.nu stiu ce are laptopul meu cand dau volumul mai tare incepe si bazaie de iti tiue urechile. ajutati-ma sa gasesc problema(el e hp pavilion dv6000)funda

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Bazaie sau tiuie? Daca tiuie e microfonie, micsoreaza volumul microfonului.

| FlorianMitu a răspuns:

Pai s-ar putea sa fi umblat u pe la sonor unde e winamp jos si de aia
trebuie sa resetezi

| FlorianMitu a răspuns:

Pai mai unde e winamp ai vazut ca sunt niste linii cu care poti sa schimbi basu si astea cauta si schimba