| jonydd a întrebat:

Hey all am o problema cu masa musculara la maini intr-o zi mam masurat si nu-mi place dde loc ce rezultat am la mana stanga =la biceps 32, 5 si antebratul 27, 5

la mana dreapta biceps 28, 5 si antebrat 27

intrebarea mea este de ce este diferenta asa mare? nu sunt stangaci.

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Pai oricum niciodata mainile nu iti vor fi egale ca dimensiuni(atat in lungime cat si in circumferinta). Dar poti incerca cateva serii cu mana care e mai "subtire". Poate ca vei reusi sa le aduci cam la aceeasi grosime.

| Cosmin86 a răspuns:

Cum iti lucrezi acum bratele?