| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey care a cumparat asa ceva :http://www.fengshui-market.ro/......--jad-2703 are vreun efect sau nu as vrea si eu sa il comand am inteles ca e norocos acum nu stiu deci la cumparat careva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Norocul ti-l faci tu! este un Simbol si atat! Medalionul feng shui cu crapul norocos este un simbol feng shui puternic care aduce literalmente noroc studentilor si cariere excelente pentru oamenii muncitori.
Nu da norocul peste tine...tu trebuie sa dai peste el! happy Oricum e funny.