| MissFashionPrincess a întrebat:

Hey happy

Cum pot aseza pe Facebook toate fotografiile intr-un singur album? La fiecare poza in care este tag cu mine, mi se face alt album... Acum am 15 albume de exemplu. Merci (dau fundita)

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Pai cand pui o poza pe facebook du-te la un album si da click pe "add photo to this album " sau ce scrie acolo intr-un colt. Tu, practic vorbind ai creat un album nou de fiecare data cand ai adaugat o poza pe facebook. Poti muta pozele intr-un singur album daca dai click pe o poza si dai acolo intr-o parte la Edit photo si apoi sub poza apar optiuni, printre care si : Move to. Apoi selectezi albumul in care vrei sa o muti si gata.

| cristieux a răspuns (pentru rebb):

Dar daca mut toate pozele intr-un singur album likeurile mai raman?

1 răspuns: