| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey din ce cauza se fac punctele negre deci m-am saturat mereu sa le scot dupa un timp apar altele nu stiu ce sa ma mai fac vreo solutie ceva?

2 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Porii tenului se incarca cu impuritati, sebumm, farduri motiv pentru care apar petele negre. O igiene corespunzatoare, o demachiere de 3 ori pe zi si o masca astringenta ajuta in timp la rezolvarea problemelor.

| Liviutz98 a răspuns:

Se fac din cauza porilor. Spalate de vreo 5 ori pe zi pe fata si se duc, si nu se mai fac.(logic ca in fiecare zi trebuie, nu numai o zi, si dupa sa nu mai apara). Funda?