| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce se intampla cu cainele meu e cam batran are 15 ani deci de la un timp parca se vaita dar nu stiu de ce i s-a schimbat si culoarea ochilor nu stiu ce se intampla cu el?

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca-l vezi ca sufera de ce nu-l duci la veterinar? --- ti-a fost credincios 15 ani, nu crezi ca merita sa cheltui pentru a-i identifica natura suferintei si pentru a-l trata?

| RoseOfTheFire explică (pentru alessia5158):

Pai da normal ca il duc dar mi-e frica sa pun mana pe el e cam mare si oricum dupa schimbarea ochilor mie teama sa nu fi turbat...

| wintermee11 a răspuns:

O fi bolnav, sau mai grav.o fi pe moarte, totusi este destul de batran in opinia mea.

| RoseOfTheFire explică:

Probabil ...

| BarBateLuL a răspuns:

Scuze pentru veste dar e batran si nu o sa mai reziste mult. Cred ca o sa dea coltul.(m*a*e). Funda. Scuze pentru veste.

| foxsilver a răspuns:

Imi pare rau ca-ti spun, dar e posibil ca mult sa nu mai traiasca.Totusi, du-te cu el la veterinar.Cel putin, daca e si bolnav, sa-i dea un tratament, un calmant... orice care sa-i crute suferinta.
M-as bucura ca eu sa ma insel si cainele tau sa mai traiasca cel putin inca doi ani.Dar media de varsta este cam de 15-16 ani.
Ai grija de el.