| enerky a întrebat:

as vrea sa ma dau la chitara am 13 ani este prea tarziu sa ma dau?

Răspuns Câştigător
| iryonutz a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu.Eu am inceput chitara de la 14 ani, si inca mai cant la ea (dupa 3 ani). Important e sa-ti placa si sa exersezi macar 5 minute pe zi.

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu e târziu.

| ScriptS3 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa inveti ceva nou.Ar trebui sa te duci, frate.

| Andrei_Catalin_1987 a răspuns:

Inca nu este prea tarziu daca ai ureche muzicala si prinzi repede nu este tarziu.
SUCES!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, din pacate.
Dar acuma depinde si de profesor eu zic sa incerci.

Răspuns utilizator avertizat
| PasDeNom a răspuns:

Cum sa fie tarziu? Nu este tarziu niciodata! Eu am inceput sa fac chitara tot la 13 ani si merge chiar bine.
Multa bafta!
PS: Nu conteaza varsta, doar sa muncesti! ^.^

| noktambul a răspuns:

Eu as vrea sa ma dau la Shaquira, dar cred ca e prea tarziu happy

| Anotherusername a răspuns:

Nu este prea tarziu. Nu conteaza varsta.

| DaniAguero a răspuns:

Niciodata nu este prea tarziu. happy Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam devreme... adică e ciudat să faci avansuri și unei fete, dapăi să ai atracție sexuală pentru obiecte.