| RoseOfTheFire a întrebat:

care imi da si mie un sfat deci mama mi-a spus ca noaptea trecuta ma auzit tipand a venit la mine in camera sa ma linisteasca si a auzit doar ca ziceam " lasa-ma in pace " din ce cauza sa fie vi sa mai intamplat si voua?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TootydeCool a răspuns:

Buna, cred ca ai visat urat, sau poti delira in somn atunci cand esti prea obosita, sau poate te-a ciupit ceva si eu stiu ce ai visat tu in timpul acela si ai tipat. Si mie mi s-a intamplat cand eram mai micuta, eram bolnava si aveam febra mare, faceam convulsii, si am visat un vis tare urat mi-am visat prietenii, bunica si tatal ca aveau un singur ochi ( ciclopi ), dar in vis nu m-am speriat. Mama mi-a spus ca ai spuneam :
- Uite mami imi scoate ochiul cu furculita! Uite, uite!
Si m-ma speriat dupa ce mi-a spus asteahee hee
Dar in general cand esti bolnava si afci febra, cand esti prea obosita, cand esti prea stresata si cand ai cosmaruri!
Succes si un somnic dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cosmar, un vis urit.Te-ai certat cu cineva zilele trecute? Nu trebuie sa te alarmezi; se intimpla, este reactia subconstientului la anumite intimplari.Numai bine.

| cobritsA a răspuns:

Buna flori. Inseamna ca ai avut un cosmar daca se mai repeta incearca sa bei un ceai cald inainte de culcare. Poate te-ai mai certat cu cineva si din aceasta cauza repetai acest lucru.
Bafta, o zi buna!

| maria4567 a răspuns:

Buna Flory...se poate sa fi avut un vis urat.mi s-a intamplat si mie dar imi fine.nu e nimic grav poti sa stai linistitahappy

| IDamonSalvatore a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata. Cred ca ai visat urat. Se mai intampla unor oameni sa vorbeasca in somn.

| elsa87 a răspuns:

Da eu nu doar tip, sunt tentata si sa plec, sa ies din camera...si a doua zi nu mai stiu din ce cauza am facut asa, dar ma simt foarte rau adica am o depresie temporara! straight face

| RoseOfTheFire explică (pentru elsa87):

Ai incercat sa consulti un psiholog?

| elsa87 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Inca nu? Tu? laughing

| RoseOfTheFire explică (pentru elsa87):

Nu ca nu mai am aceasta problema de mult nu s-a mai repetat in cazul meu. happy

| elsa87 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Bun

| Nadina1995 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de mai multe ori sa vorbesc prin somn, uneori ramineam socata de cele ce vorbeam cand imi povesteau parintii. asta e de la supraincarcarea creierului cu informatie cred eu sau poate te-ai certat cu cineva.