| adrili10 a întrebat:

daca eu am media de intrat la liceu 9, 39 si un coleg 8 si ceva.Vrem sa mergem la biologie chimie credeti ca o sa intram intro clasa. FUNDA.

5 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Nu se stie pentru ca depinde de cate clase sunt disponibile si de nume.Repartitia in clase se face sub sistem de balanta baga si elevi mai buni si elevi cu medii mai mici. Puteti sa va interesati sa vedeti daca puteti face ceva sa va puna in aceeasi clasa eventual faceti o cerere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face cerere la directiune daca nu picati intr-o clasa amandoi pentru a va transfera unul dintre voi in alta clasa sa fiti amandoi!
Cel mai bine e sa te duci sa intrebi pe director/oare si ei iti vor spune cum sta treaba!
Sper ca te-am lamurit!:*
Funda?:*

| 8mariastar a răspuns:

Da amandoi puteti intra

| kzd a răspuns:

Da, dar trebuie sa aveti aceeasi optiune la prima optiune la un liceu de media lui. Dar mai bine da la un liceu de medie mai buna ca stiu colegi care au fost in aceeasi clasa de liceu si au alti prieteni mai buni. Acum faceti cu m credeti, ti-am spus doar ca se poate. pace!

| adrili10 explică:

Sunt 3 clase