| Vasy3456790 a întrebat:

Hey uite stiu ca pare o prostie dar, mi-am luat windows 7 si l-am instalat si asa totul bine dar am o mica problema...nu pot sa schimb poza de pe desktop adica sa pun o poza care vreau eu.dau click dreapta si nimic nu imi apare ca sa o pun cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Ai instalat win 7 starter sau home basic. cele doua versiuni nu suporta customizare. pentru a putea totusi sa faci asta, este necesar sa instalezi un soft. acesta se numeste UnlockAero. de aici il poti descarca: http://winaero.com/download.php? view.13

1 răspuns:
| alexblack00 a răspuns:

Deschide poza si dai clik dreapta pe ea si dupa aia set as desktop background succes