| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

HTC Explorer,HTC One V, iPhone 4 - 16GB, Samsung Galaxy Ace Plus sau Samsung Galaxy S II?

6 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Samsung galaxy S II...

| onlym3 a răspuns:

Clar ca Samsung Galaxy S 2 (momentan e cel mai bun telefon), am avut si iphone 4s si acum am s2 ul si se simte diferenta!

| JustClaudiu a răspuns:

HTC One angrymai bun decat V), Galaxy S II sau Galaxy Notehappy.

| onlym3 a răspuns (pentru JustClaudiu):

Te cam inseli, de exemplu HTC one V care a fost lansat luna trecuta are procesor single core de 1ghz si 512 ram si 5 mb camera foto (unde s2 ul are procesor dual core de 1.2 ghz, 1 gb ram si camera foto 8mb)

| JustClaudiu a răspuns (pentru onlym3):

Te cam inseli tu..HTC One X are procesor 1.5 GHz QUAD-CORE. Gorilla Glass etc.E cel mai bun de pe piata.

| onlym3 a răspuns (pentru JustClaudiu):

Nu am vazut nici un X in comentariul tau dar intr-adevar HTC ONE X e mai ok dar in rest seamana cu specificatiile tehnice de la S2(gorilla glass etc).
Acum sincer,fac o paranteza:nu vad rostul sa dau o gramada de bani pentru un telefon care are quad core,totusi e un telefon,nu e un pc in care vrei sa-ti instalezi ultimul joc aparut.
Ca sa instalezi niste aplicatii, sa dai niste telefoane, sa te uiti la un film si sa mai joci unele joculete pe telefon chiar nu ai nevoie de quad core(si care vorba aia, la inceput ce freci telefonul ala dar dupa aia mai mult ai sa vorbesti la el, cum am facut si eu cu s2 ul)