| anonim_4396 a întrebat:

I-am facut unei cliente un site de la 0 pe un domeniu.ro cu gazduire platita.

Vreau sa-i redirectionez toti vizitatorii de pe blogspot.com catre acel domeniu.ro

Adica cine vrea sa acceseze domeniul-ei-vechi. blogspot.com sa ajunga de fapt pe www.domeniu-nou.ro

( fisierele sunt total diferite, de pe cele doua site-uri)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in blogspot.com, dar mai bine vezi aici pentru ca nu pot sa scriu linii de cod
http://dan-blog.ro/forum/topic/redirectionare-vizitatori-site-blog