| anonim_4396 a întrebat:

Imi intarzie menstruatia de 14 zile...sad... excluzand sarcina, pentru ca sunt virgina.winking care pot fii cauzele?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

O raceala la ovare sau o dereglare hormonala.o sa-ti vina stai linistita nu e regulat ciclul

| RuXy12 a răspuns:

Nu te ingrijorawinking
Menstruatia ta nu cred ca este inca stabila...
Poti avea si luni in care sa nu o aiwinking
Deci totul e bine happy

| Fantasy a răspuns:

Se mai intampla thinking mie nu mi-a venit odata vreo 1-2 luni.deci nu ii stres.eu nu am patit nimic laughing se mai intampla ai putea sa cauti pe google asta acolo sunt mai multe informatii pe care eu nu ti le-as putea spune

good luckwinking

| HellYeahChristine a răspuns:

Se mai intampla happy Ori ai racit putin or se regleaza menstruatia happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu este stabila...o am de 7 ani si nu e reglata nici acum.adica imi intarzie 4, 5 zile...pana si 3 saptamani.sad

| malina_7817 a răspuns:

E ceva normal, poate sa nu iti vina o luna sau uneori si 2 luni big grin

| andr33Andr3 a răspuns:

Nu fi ingrijorata, si mie mi se intampla, si sunt bucuroasa!laughing