| madalinfindrihan a întrebat:

In cat timp ajung comenzile de la eMAG prin curier?
Am dat comanda aseara la ora 21:15.
Azi nu a venit deci normal ar fi maine asa este?
Pentru ca daca nu e maine va fi luni ca apoi e duminica si pff.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1-2 zile, dat de aia ai cont pe site sa vezi statusul comenzii

| madalinfindrihan explică (pentru suntserios):

Nu stiu unde sa vad statusul

| suntserios a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Incearca aici

https://www.emag.ro/history/shopping

Si vezi detaliile la comanda in curs sau ceva de genul... nu am momentan comanda in curs sa iti zic exact

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Comanda iti ajunge in maxim 72h, in 3 zile.
Dar aicea este vorba si de curierat.

| vioricavio a răspuns:

Eu am comandat de multe ori de pe eMAG si de fiecare data mi au ajuns produsele a doua zi. Cu unele exceptii de sarbatori.

| Liliana_Hurdea_1979 a răspuns:

In 2, 3 zile ajung poate chiar 4. Daca nu ajung verifica-ti mailul sa vezi daca nu cumva nu mai au exepmlate si ti-au trimis un mail.