| Misfits a întrebat:

In cat timp pot ridica un telefon care a fost trimis in service si s-a intors in magazin?
Exista vreo limita de timp?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il tine acolo pana mergi dupa el.

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

În general se așteptă să mai pună și alții comenzi pentru a aduce mai multe telefoane odată și asta poate dura puțin.
Tu ar trebui să aștepți cam 14 zile - 2 săptămâni până vei primi comanda.

| Misfits explică (pentru Catalinhhh):

Nu la asta ma refer. Am fost sunat de un angajat care mi a spus ca telefonul a ajuns inapoi de la service si se afla in magazinul de unde l-am trimis, doar ca eu nu am avut timp sa merg sa-l iau, si maine seunt 30 de zile de cand a ajuns.
Intrebarea mea este daca exista vreo limita de timp in care il pot ridica