| FrumoasaTa a întrebat:

In cit timp arata imunatatire uleiul de masline folosit pentru cosuri?

Răspuns Câştigător
| Emmanuellaa a răspuns:

Depinde de ten. daca e uscat v-a dura si 5-6 zile...dar daca nu e imbunatatirile pot aparea in 2-3 zile, funda?

6 răspunsuri:
| Madsss a răspuns:

Uleiul mai rau ingrasa tebul, nu aduce nicio imbunatatire

| alexgaga123 a răspuns:

1 saptamana la mine

| HaiAjutamaCaSaTeAjut a răspuns:

Vrei sa spui ca daca folosesti ulei de masline iti trec cosi de pe fata?

| FrumoasaTa explică (pentru HaiAjutamaCaSaTeAjut):

Exact.Am citit pe net ca daca aplici ulei de masline pe fata si masezi fata dupa care lasi uleiul pe fata 15 minute vei scapa de cosuri. Dupa 15 minute pui un prosop pe fata pentru a extrage uleiul de pe fata ta.

| HaiAjutamaCaSaTeAjut a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Un prosop umed sau uscat?