| cosminsilviu a întrebat:

Cand o fata iti spune ca te place...Cum ar trebui sa reactionezi? Sau cum ar trebui sa reactionamlaughing

Răspuns Câştigător
| ioana14 a răspuns:

Pai daca si tu o placi nu stiu ii ceri prietenia si mai departe ce se va intampla daca nu o placi ii zici ca iti pare rau dar tu nu simti nimic pentru ea simplu... funda?

2 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Pai trebuie sa mergi inainte sa nu fi rusinos si daca va veti cunoaste poate va fi ceva frumos

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Vei ramane putin mirat.dar poate vei avea sansa de a sta cu o fata asa cum o doresti tu...trebuie sa vorbesti cu ea daca te v-a intreba asta. poate toate vor fi bune