| xCatastrophe a întrebat:

In ultima vreme mi se blocheaza youtube [adica nu mai canta si chiar daca dau inainte nu merge] angry Ce sa fac? Am incercat in alte browsere cum ar fi chrome; firefox; opera [folosesc IE] dar nici atat? ~x(
Ce as putea sa-i fac? thinking

Răspuns Câştigător
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat thinking Păi eu am aşteptat, după a mers din nou. Încearcă să aştepţi vreo 3-4 sau 2-3 zile poate îşi revine.

2 răspunsuri:
| LiquidFlesh a răspuns:

Sunt probleme cu site-ul.Multora li s-a intamplat asta in ultimul timp.La mine e totul okay acum.

| ZaRa007 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu (xp) si iti garantez cu iti va merge perfect