| AmansyoK1 a întrebat:

In zona penisului era ceva foarte negru. si l-am taiat cu bigu' si a curs foarte putin sange..si l-am scos de acolo cu mana, era foarte negru. imi este frica sa nu fi fost alunita straight face ce sa fac...imi e rusine sa le zic parintilor.

7 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Sa nu fi fost vreun neg

| AmansyoK1 explică (pentru AnnaaaMaria):

Nu..am dat la fel ca la cos, am stors si am stors 3 cosuri sau alunite, nu cred ca alunitele merg stoarse.dar tot imi e frica.laughing

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru AmansyoK1):

Aaa, am inteles acum. Sigur a fost un punct negru

| AmansyoK1 explică (pentru AnnaaaMaria):

Da tocmai ca este foarte negru...si am stors 3 puncte negre, banuiesc ca daca era o alunita curgea sange mai mult ca sigur!

| SpikeSpigel a răspuns:

Cred ca era alunita. or sa fie o coaja de la o lovitura, ceva. Mai bine te duci la un doctor sa-i spui ce-ai facut si ai sanse mari sa nu fi facut ceva rau. Daca te duci cat mai rapid, daca este alunita poti face cancer.

| AmansyoK1 explică (pentru SpikeSpigel):

Banuiesc ca daca era alunita curgea sange nu?

| AmansyoK1 explică:

Faza e ca am multe puncte negre aici in zona pubiana, eu zic ca e cos negru.sad