| Gr4ff3R a întrebat:

Inainte aveam Windows XP professional acum 2 zile mi-am instalat o tema de windows 7 ultimate iar acum nu imi mai apar programele si icoanele de pe desktop si tot ecranul e negru si mi se mai deschide doar internetul daca poate cineva sa ma ajute eu PROMIT ca i dau funda si vot orice da doar sa ma ajute crying id bordeaflorin_18 ca intru pe mess online si vb acolo

2 răspunsuri:
| Gr4ff3R explică:

Imi apare la fel in safe mode si vreau o varianta in afara de reinstalarea windowsului si nuci aia de jos cu start nu-mi apare baga id

| IuClik a răspuns:

Fa urmatorii pasi:

1. Restart PC
2. Cand se porneste apasa pe F8 (tasta)
3. Alege Safe Mode
4. Dezinstaleaza tema care ai instalat-o
5 Restart