| eu1996 a întrebat:

Inca am garantie la pc si e plin de praf deci nu il pot curata pentru ca are sigilii si vreau sa stiu daca il voi duce la garantie imi va lua bani sa-l curete?

Răspuns Câştigător
| sparkywow a răspuns:

Daca te duci la reprezentanta fara sa gie nimic defect si e doar pentru curatare iti vor cere cam 20-30 de lei.
PS. stiu din proprie experienta. funda?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Probabil ca da! Praful nu tine de garantie. Garantia e pentru piese defecte. Acum depinde si pe la cine nimeresti. E si aia o munca, trebuie platita.

| AndreeaStana91 a răspuns:

Pentru ca e in garantie nu iti va lua bani pentru nimic...asta e drepteul tau ca deti garantia