| MihaelG a întrebat:

Întrebare pentru cei care știu:cam cât mã costă o resoftare? menționez că vreau resoft la o tabletă wink elite 7.85".mulțumesc.aștept răspunsurile voastre.

4 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Moca daca o faci tu acasa ( daca ai mai facut cel mult o ora, daca first time probabil o zi pana te dumiresti). Daca t ie sila si te duci la un service o zi 2 t eu retine si o sa coste pana in 70 de lei teoretic. Depinde acum cat de chitra e propietarul

| Mircea049202 a răspuns:

Nu o poti tu readuce la setările inițiale din fabrica fara sa mai dai banii? Ar trebui sa ai opțiunea asta la setări. Oricum nu ar trebui sa-ti ia mai mult de 50lei dupa mine.

| MihaelG explică (pentru Mircea049202):

Pai am dat resetare la setarile din fabrica de n ori si nu a mers(am intrebat de resoftare deoarece cand ma conectez la netul de pe telefon tableta descarca aplicatii singura si nu mai raspunde la comenzi bine). intelegi.

| Mircea049202 a răspuns (pentru MihaelG):

Mi se pare destul de ciudat, dar nefiind in fața tabletei nu'ti pot raspunde precis. Înainte sa o duci la un service mai întreaba un prieten care o poate vedea, poate nici nu trebuie resoftata.