| MihaelG a întrebat:

Am o întrebare (pentru cei care cunosc)am o tabletă wink elite 7.85" si de vreo 4-5 luni când mă conectez la internet dar doar atunci începe să se blocheze, să nu mai răspundă la comenzi cum trebuie si chiar sa descarce aplicații singură? De ce? Care ar putea fi problema? Ar putea fi un virus ceva? am dat resetare/factory reset și degeaba totvla fel face. Aștept soluții

3 răspunsuri:
| OpreaAdita a răspuns:

Ori ai un virus, ori s-au ars niste circuite, mai bine du-te la un servis si vei afla care este problema. Funda? happy

| RedViper08 a răspuns:

Pai, daca zici ca ai dat factory reset si tot la fel iti merge, ai probabil un virus, o solutie: du-te la service si ar trebui sa-ti schimbe softwearul...