| florynstefan1 a întrebat:

Am o tableta Wink Elite 7.85"! Acum vreo 4 luni am oprit-o dupa ce m-am jucat vreo ora Mortal Kombat X,iar apoi cum am mai spus oprot-o si am bagat-o la incarcat! Totul bine, frumos...Pana in momentul in care am deschis-o! A
De atunci de fiecare data camd ma conectez pe internet dea hotspot de pe telefon, dar doar camd ma conectez la net pur si simplu o ia razna! Adica in ce sens razna descarca aceleasi aplicatii mereu (Aplicatii pentru baterie)Chiar daca le sterg sau dau restart din fabrica si ma conectez iar la net iar le descarca pe aceleasi dw fiecare data paoi mai este ca nu mai raspunde cum trebuie la comenzi si se bloacheaza! Dar toate astea numai cand sunt conectat la net! Intrebarea este:Sgie cineva de la ce ar putea fii...Si mai ales daca ii mai pot face ceva? Acum tableta nu se mai gaseste pe eMAG!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Mergi la garantie cu ea.