| Adyy5 a întrebat:

Is la bloc si cand ma uităm pana acum cateva momente la cer am vazut o "stea".
Da,arată ca una,alba,mica si stralucitoare,dar nu palpaie si se misca lent in mai multe direcții.
Ca o stea, dar se misca.
Ce este?
Nu imi luati intrebarea in batjocura.
Nu pare avion si sunt curioasă.

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ar trebui sa notezi toate detaliile si sa-ti intrebi prietenii care locuiesc in aceeasi zona, daca au observat acelasi fenomen. nu-i exclus sa fie un fenomen de tip OZN

| mudokins78 a răspuns:

Cea ce ai văzut a fost o navă extraterestră! (OZN)
Şi nu râde nimeni de tine.

| Elide a răspuns:

Și eu vad o grămadă de luminițe din alea par a fi stele dar eu știu unii zic că sunt baloane meteorologice...

| iStarGaming a răspuns:

Poate ai văzut un asteroid, meteorit, pulsar de la distanta, stea din alt sistem, Venus zis si Luceafărul, balon meteorologic, universul este imens, poate ai văzut a doua luna, a fost zărită acum puțin timp, acesta este un mic asteroid, sau ai văzut asteroidul cavalerul care se învârte pe lângă Pământ.