| Ionel_Vacariu_1969 a întrebat:

La ce iti poate folosi sa stii radiotelegrafie(alfabetul morse)?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Corect, este folosit de armată atât în spațiul terestru, maritim și aerian, prin diferite metode de semnalizare fie luminoase, fie telegrafice.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tie cu nimic, pentru cei ce lucreaza in armata sau telecomunicatii are diverse intrebuintari

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Corect, este folosit de armată atât în spațiul terestru, maritim și aerian, prin diferite metode de semnalizare fie luminoase, fie telegrafice.