| Gorgeous1999 a întrebat:

La facultate cum aflu ca am fost admisa? Si daca da, trebuie sa ma intorc la facultate sa semnez ceva sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, se afiseaza pe site-ul facultatii lista cu cei admisi. De asemenea, poti cauta si un grup oficial al facultatii pe Facebook, unele au si asa ceva.
Daca ai fost admisa, trebuie sa te duci la facultate sa iti confirmi locul (sa semnezi ceva) si sa platesti prima parte din taxa daca nu ai obtinut loc la buget (asta depinde de fiecare facultate in parte, daca are buget-taxa).
Mult succes!