| cosmin23a a întrebat:

La Orange poti imprumuta 40 de centi daca nu ai credit, nu? Eu daca imprumut acesti 40 de centi si plec din tara peste o saptamana si nu imi mai incarc cartea si expira ce se intampla? Si cati sunt valabili acesti 40 de centi?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti beneficia de serviciul reincarcare de rezerva in cazul in care nu ai suficient credit pe numar. Creditul de rezerva este activ o zi si nu are perioada de gratie. Mai multe informatii gasesti aici http://www.orange.ro/prepay/rech-rez-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| oanalore a răspuns:

Nu se intampla nimic pentru ca acesti 40 de centi sunt valabili 48 de ore, si ti se iau innapoi cand reincarci si peste cateva luni, daca expira cartela norocul tau happy