| atentat a întrebat:

La telefoanele blackberry le pot fi ascultate convorbirile?

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ai si multe convorbiri care nu trebuie ascultate laughing
stiu sigur ca BlackBerry Curve 8520 nu pot fi ascultate, restul... nu ma intereseazaz tongue

| hellchild a răspuns:

Da poate... dar atata timp cat nu esti interlop, in acest caz te ar asculta SRI si afiliatele. Sau foarte bogat, si in cazul acesta hackerii care incearaca sa te santajeze si altele.Dar daca esti „curat" nu ai de ce te teme.

| motherfucker a răspuns:

La toate telefoanele iti pot fi ascultate convorbirile. Nu conteaza ce marca e. Nu are nici o legatura sistemul de operare al telefonului cu convorbirea.

| Mihai_Andrei_1988 a răspuns:

Daca cumva initierea apelului a avut loc via internet service (Skype, sau orice alt VoIP) nu cred ca iti mai pot intercepta pachele

| Mitza_Mihai_1986 a răspuns:

Intr-adevar telefonele BlackBerry nu se pot asculta sunt special create pentru asa ceva in multe tari sunt interzise.