| andreicaia99 a întrebat:

Ce credeti despre tableta Toshiba encore? cel/cea care are cele mai multe argumente primeste funda

5 răspunsuri:
| robitza123 a răspuns:

Andrei
Vlad are dreptate
eu zic ca e mai buna Samsung
dar ascultama:eu zic sa nu iti iei tableta
daca ai telefon
ia-ti un notebook
ca un laptop dar mai mic
e de 100000000 de ori mai bun ca tabletele.
funda?

| andreicaia99 explică (pentru robitza123):

Bai sorry dar am mai pus întrebari de genul asta si toti mi.au zis ca e
Foarte
buna

| tarantulaverde a răspuns:

Super,original,de incredere, pe mult timp

| Bușonică12 a răspuns:

Toshiba nu fac telefoane, tablete etc. bune din cauza procesorului, a marimii,
camerei si asa mai departe.in schimb poti sa iti iei unsony xperia tab z sau ceva gen. Dupa mine Samsung e cel mai bun dar preturile sunt mai rezonabi
le la Sony

| Vlad_Margarit_1998 a răspuns:

Toshiba nu este o marca buna, dar poti sa iei una Sony sau samsung.am vazut in domo una Samsung la un pret bun