| pwp a întrebat:

Lunea asta 31.05.2010. mergem la scoala?

Răspuns Câştigător
| Paaandaaa a răspuns:

Nu deoarece e greva GENERALAbig grin

10 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Pai azi am avut ora cu diriga si a zis ca luni sa nu venim, dar marti sa ne ducem ca nu se stie exact, si marti daca este tot greva ne trimit acasa
SI a mai zis ca daca profesorii vor semne sa intre in greva, se va prelungi greva, poate sa nu ne mai ducem deloc la scoala(nu prea cred)
Dar luni sigur nu facem scoala

| Ruxiii a răspuns:

Se presupune ca nu.Va zice vineri la scoala.

| lexy22 a răspuns:

Trebuie sa mergem.happy (cred)

| Sofffie a răspuns:

La noi la scoala nu este.

| ELD a răspuns:

Din cate stiu eu Nuhappy...adica noi nu mergemhappy

| andreea4ever a răspuns:

Inca nu se stie.Ramana de vazut deoarece totul depinde de hotararile care se iau in urmatoarele sedinte

Profesorii sau dirigintele/diriginta va vor spune daca veniti sau nu

Cel putin asta ne-au zis si noua azi si ieri cand am intrebat proferotii

Te pup. O seara buna

| AlexandraR a răspuns:

Nu, e greva generală.

| blablablaa a răspuns:

Decat pe data de 31 nu mergem la scoala.asta e oficial.pentru celelalte zile.inca nu se stie
pa

| kissmov a răspuns:

Nu mergem e greva nelimitata asa mi-a zis mama e profesoarawinking

| kiss_7336 a răspuns:

Depinde de fiecare scoala asa am inteles la scoala mea se merge in continuare la scoalahappyprimesc fundidtza?smugsmugsmug