| Mihaela_Florea_1995 a întrebat:

Mă numesc Ichim Emilia Mihaela sunt din Iasi, îmi caut mama biologica Luca Irina Mirela mai am surori dar nu le cunosc, am fost pararasite toate. Cine o cunoaste pe mama sau pe tatăl meu (nu-i cunosc numele), sau pe fete va rog dati-mi un răspuns.

Răspuns Câştigător
| Caty68 a răspuns:

Draga,de ce nu apelezi undeva unde chiar te ajuta cineva? Vad ca nu te ajuta nimeni pe aici.

4 răspunsuri:
| Caty68 a răspuns:

Sigur nu pe aici!

| Mihaela_Florea_1995 explică (pentru Caty68):

Draga mea, nu stii nu răspunzi, nu stii cum e sa fii o straina, habarnai de unde vii si cine esti!

| Mihaela_Florea_1995 explică (pentru Caty68):

Unde? Am aflat ca am fost ca spartiti la Tg. Frumos eu la Iasi si unu la Buzau. Crede-ma nu stiu unde sa mai caut si la tv nu vreau sa mai vadă o tara intreaga.

| Caty68 a răspuns (pentru Mihaela_Florea_1995):

Dar nu la tv, dar aici chiar nu ai un ajutor.Stiu ca are importanta familia pe care tu o vrei unită.In Romania nu se ofera ajutor pentru ca asa a ajuns tara... sper sa rezolvi tot ce-ti doresti.

| Caty68 a răspuns (pentru Mihaela_Florea_1995):

Draga,de ce nu apelezi undeva unde chiar te ajuta cineva? Vad ca nu te ajuta nimeni pe aici.