| Møønkÿz a întrebat:

Mă puteţi ajuta,vă rog mult! Aş vrea să tachinez puţin o fată şi nu ştiu cum,îmi place mult de ea şi, cred că înţelegeţi! Ajutaţi-mă dau fundă puppy dog eyes

1 răspuns:
| xBya a răspuns:

Sa o tachinezi inseamna sa o semi-iei peste picior, sa faci misto de ea cu bun simt si cu subinteles, cred ca intelegi!
Dar ca sa-ti dau un sfat asa, mai prietenesc, nu sari pe ea cu tachinarile ca disperatul ca o s`o stresezi mai mult. Si de ce ai vrea sa faci ceva ce nu`ti sta in fire ca s`o cuceresti? Ea se va indragosti de incercarile tale de a o impresiona, nu de tine. Asa ca mai bine esti pur si simplu tu, fara sa apelezi la diferite 'siretlicuri' ca s`o castigi.