| Kikoo a întrebat:

Mai este nevoie de folie de protectie pentru un telefon cu Corning Gorilla Glass 4?

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Daca ai destui banii incat sa-ti permiti un nou telefon in caz ca l-ai scapat, nu ai nevoie de folie.

| DannyR0 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza zgareturile care vor aparea pe telefon si vrei sa te bucuri de ecran fara sa-ti para rau pentru eventualele stricaciuni nu ai nevie de folie. Recomandarea mea este sa iti protejezi cu una telefonul, acum ramane sa alegi ce crezi ca e mai bine pentru tine.