| Shery a întrebat:

Mai mult decat o intrebare, un sfat pentru cei care au creat site-ul. in loc de "am fost ajutat de" ar trebui sa scrieti altceva, pentru ca nu toti cei care iti raspund la intrebari o fac ca sa te ajutewinking
Just sleep on itwinking

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Pai, da, shery, dar daca se schimba in sectiunea "am fost ajutat de", e musai sa se schimbe si in cealalta "am ajutat pe". Si sa vezi aici propuneri, ca nu le va placea partea cu "am fost ironic, am raspuns degeaba". Or sa vrea " mi-am aplecat privirea din intelepciunea mea uriasa asupra..." sau "am rupt din timpul meu pretios pentru...".tongue

12 răspunsuri:
| Shery explică:

"mi-a raspuns la intrebare(ironic adica degeaba sau foarte folositor)/a comentat total pe langa subiect despre intrebarea mea:" laughing

| Shery explică:

Mai degraba: intrebare serioasa, nu vad nimic de gluma in astawinking

| Shery explică:

laughing
macar corect ar fi: am raspuns la intrebarea lui/mi s-a raspuns la intrebare de catre, fara nicio implicatie emotionalawinking totul sa fie obiectiv big grin

| Shery explică:

@yoana4u: se aplica, dar numai in cazul intrebarilor pertinentewinking

| Shery explică:

@yoana4u: o sa incerc sa tin cont de sfatul tau, pe viitor laughing

| yoannah a răspuns:

Bun sfatul asta...
Ce-ar fi sa se aplice si la tine?happy

| yoannah a răspuns:

Daca nu itit convine nu mai raspunzi.
Asa nu mai trebuie "sa ajuti"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreo sugestie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi interesanta propunera ta, insa la fel de interesant ar fi sa se posteze langa intrebare:
atentie, nu am destula cultura pentru a deosebi o gluma fina de o ironie.
sau de ce nu, atentie, user agramat, nu va jucati cu focul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-ce rea esti..., a fost tare fraza cu''mi-am aplecat privirea din intelepciunea mea uriasa asupra...'' laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa scrie scurt si la obiect:X a intrebat, X a raspuns.

| Vir2k a răspuns:

Parerea mea : ideea e ca, atunci cand ESTI ajutat apesi butonul ala happy (nu am facut nicio intrebare pana acum si nu stiu cum arata... dar presupun).