| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Mi-am ales o imagine pentru profilul de pe TPU si atunci cand vreau sa postez ceva mi+o arata, dar dupa aceea vad k postarea mea nu apare cu tot cu fotografie. Cum as putea sa fac sa imi apara imagine de profil peste tot? VA ROG HELP URGENT--SI FUNDA DACA VRETI numai sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| Nyx a răspuns:

Dupa cum scrie in faq http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#22 Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Nyx):

Ok, multumensc mult+ti-am
dat si funda. Voi incerca totusi sa o schimb.

1 răspuns: