| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat Opera iar daca ies de pe facebook si as vrea sa intru din nou, nu ma pastreaza autentificata chiar daca am bifat casuta, ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| Daniel34 a răspuns:

Opera mi se pare un browser foarte slab. Descarcă-ţi Mozilla. Şi încă ceva, tu chiar dacă ai bifat căsuţa săte păstreze autentificat şi ai dat logout, va trebuii să faci acel pas din nou. Funda?

| RawkFX a răspuns:

Instaleaza alt browser ca opera este unu din cele mai folosite si unu din cele mai proaste

Răspuns utilizator avertizat
| Octaboss a răspuns:

Opera nu este bun de nimic.Crede-ma m-ai bine ti-ai instala google chrome de aici:http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95346.Funda?

| Madycu a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a întâmplat ar trebui sa încerci sa stergi opera si sa o mai downloadezi odată. Daca nu încearcă cand esti pe facebook Sa nu dai log out pentru așa nu te va putea tine logata

| PurpleBox192 a răspuns (pentru Madycu):

Am gasit solutia.Era un buton ''log in'' in bara de sus acolo intre reload si link'ul paginii pe care trebuia sa-l apesi si-ti apareau toate parolele salvate.
Mersi oricum de raspunsuri! big grin