| elenarotaru28 a întrebat:

Mi-am descarcat sims 2 in format iso image l-am instalat dar cand sa dau drumu la joc imi cere cd si normal ca nu am ma puteti ajuta va rog?

6 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Trebe sa copiezi Craku in joc big grin se afla pe imaginea DVD-ului. cauta acolo big grin dupa aia o sa mearga

| vladvlad23 a răspuns:

Daca ai team viewer o fundita, un pm si s-ar putea sa te pot ajuta. Daca nu ai ti-l pot da eu. Aceeasi parte cu fundita si cu pm. Trebuie sa imi dai mai multe detalii. Daca esti de acord cu cerintele mele pm pentru detaliile care am nevoie despre sistemul tau.

| alexxx a răspuns:

Pai dai search pe google ``download crack sims 2`` il descarci si il copiezi langa executabil(unde e instalat jocul)

| Vales a răspuns:

Copiaza crackul unde ai instalat jocul

| pipik a răspuns:

Du-te in My Computer si da click dreapta pe cdul virtual pe care l-ai deschis cu daemon tools banuiesc si dai OPEN, si acolo ar trebui sa gasesti un folder numit CRACK, copiezi folderul acela in folderul unde ai instalat jocul, iar dupa aceea va merge! Succes