| exicodili a întrebat:

Mi-am instalat de curand vista si mi-am downloadat skype...problema e ca cand vorbesc cu cineva prin web eu aud persoana data, insa ea nu ma aude.am intrat la unelte setari audio am setat totul cum trebuie insa tot nu merge... voi stiti ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca sa instalezi driver-ul de la webcam.

| covexrobu a răspuns:

Da gabystelistul probabil nu are nici driverul de la cablul de alimentare.
Exicodili tu ai microfon? Vezi sa fie bagata in locul in care trebuie sa fie bagat adica in locasul lui din spate de langa boxe de obicei are culoarea roz dupa ce l-ai bagat incearca sa apelezi si vezi daca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la skype maa.

si nici de la setari audio.sau poate fi.

vezi daca e microfonul bagat bine in unitate. daca e scos?straight faceraised eyebrows

si eu am skype si n`am nicio problema... sper ca ai microfon nu?

| ralll a răspuns:

Se aude ceva in pc? daca nu instaleaza placa audiobig grin