| Mjdolhfi a întrebat:

Am un telefon Neotech AG11 si de cate ori sun pe cineva eu aud ceea ce spune persoana respectiva, insa ea nu ma aude.Am incercat sa vorbesc cu mai multe persoane, iar problema este la telefonul meu.Intrebarea mea este:am schimbat ceva la setari sau care poate fi cauza? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aBduLah a răspuns:

Degeaba schimbi la setari... e o problema din telefon... trebuie reparat am avut si eu o asemenea problema am dat in jur de 20 lei!

| Mjdolhfi explică (pentru aBduLah):

Oricum mai am garantie.Multumesc foarte mult.

| aBduLah a răspuns (pentru Mjdolhfi):

Fundabig grin?