| Meelly4 a întrebat:

Mi-am patat incaltamintea cu ulei, nu ulei de bucatarie

7 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Incearca sa pui detergent lichid de vase, sa lasi sa actioneze cateva minute si sa ii speli in masina de spalat!

| SoulReaver a răspuns:

Si care este intrebarea? Din ce in ce mai des postati intrebari fara intrebari in ele.

| Meelly4 explică (pentru SoulReaver):

Scuze dar nu sa memorat intrebarea ca mergea greu site-ul

| CPAElites a răspuns:

Ok.

| CdeMetal a răspuns:

Mișto.

| Meelly4 explică:

Scuze nu sa memorat toata intrebarea, cum sa scot pata, nu e ulei de bucatarie, nu stiu cum sa îi spun e de ala negru ca sa mearga mai bine incuietoarea sau...

| Meelly4 explică:

Ce trebuie se fac ca sa scot pata? Nu e ulei de bucatarie, nu stiu cum sa explic e degru ca si ala pentru usi ca sa mearga mai bine incuietoarea