| dannys a întrebat:

Mi-am pierdut sau s-a furat cel mai sigur portofelul cu actele, carduri si cartea de identitate la Londra.Intrebarea este credeti ca am o sansa sa-mi gasesc cartea de identitate?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai CCTV-uri angro nu e greu sa faci o sesizare la london police. Gasesteti de munca in alt oras pentru ca e cel mai imputit si periculos loc de trait (crimele depaseste numarul fata de NY USA) si sant destui tigani acolo, chiria scumpa nu merita sa stai acolo.

| dannys explică (pentru mgtow):

M-am intors la mall si am intrebat acolo si aveau alte 70 de portofele gasite sau uitate la ei dar nici unu al meu sad

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca o vei gasi. Mergi la ambasada sau consulatul romanesc si declara pierdute actele, ca sa ti se dea o dovada la mana, pana vei primii un alt act de identitate.

| dannys explică (pentru Violleta2022):

La asta ma gandeam si eu ca nu o sa-l mai gasesc.Si o sa merg la ambsada sa-mi dea dovada aia sa merg sa-mi fac buletinul, acum si pasaportul este expirat de luna trecuta laughing Un ghinion nu vine singur sad

| NLS a răspuns:

Pune un anunt in presa gratuita sau pe cat mai multi stalpi (panouri publicitare) ca oferi recompensa (o suma frumusica).
Sa vezi cum apare imediat.

| ibaal a răspuns:

Probabil tot un roman ti l-a luatlaughing poate il lasa inima si ti-l preda vreunei patrule de politielaughing macar sa zica ca l-a gasit...

| dannys explică (pentru ibaal):

Cine stie in ce cos de gunoi o fi ajuns sad