| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a instalat un Windows nou si acum nu pot instala nici i programa, nici acealasi Microsoft pe care inainte fara nici o problema o puteam instala...pls help me!

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Imi pare rau dar nu inteleg prea bine ce vrei sa spui, probabil l-ai instalat prost asadar incearca o reinstalare.

| alintushKy a răspuns (pentru Λndrei):

Nu l-am instalat eu.
De exemplu descarc de pe net programe diferite dar nu le pot instala ca sa pot lucra cu ele. Imi da eroare sau imi zice ca nu e suficienta memorie pe cind fisierul e de 700 MB iar spatiu pe disc e de 70 GB liber