| Mariusik97cj a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul. Dau run iar programul nu mai face nimic. Ce as putea face?
Am windows xp SP2 iar pana acum il puteam instala fara nici o problema.

Răspuns Câştigător
| sixtythree a răspuns:

Descarca-l de aici: http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-beta-7723980/ si du-te in josul paginii si da click pe "Descarca Programul". Nu toate paginile de web sunt bune asa ca mai incearca. Imposibil sa nu-ti mearga.

3 răspunsuri:
| sixtythree a răspuns:

Daca tot nu-ti merge. uita-te cu ce browser accesezi net-ul. Poate-ti trebuie o varianta mai noua sau trebuie si asta reinstalat.

| Mariusik97cj explică:

Tot nu merge.
imi da o eroare : Internet Explorer cannot download.
Unspecified error.

| Mariusik97cj explică:

Am rezolvat problema.
Am reinstalat winodws-ul.
Mersi oricum.