| costi900 a întrebat:

Mi s-a rupt cardul micro sd si nu mai gaseste telefonul cardul e vreo sansa sa pot face cumva sa copiez datele?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Micro-SD. Adica are micro-contacte, nu le poti lipi la loc manual, sunt asamblate de roboti industriali de inalta precizie. Poate ai vreo ruda in SRI, ei mai au diverse tehnologii, dar acasa, singur, n-ai nicio sansa.

| costi900 explică (pentru valentingb):

Pai s-a rupt partea aceia cu bornele acelea si tot incerc sa-l pun dar nul gaseste telefonul nici pcu

| hummmer a răspuns:

Incearca sa-l bagi intr-un adaptor sd si baga-l intr-un cititor de carduri apoi in pc. Poate ai noroc si apar toate acolo, le copii si le transferi pe alt card.

| costi900 explică (pentru hummmer):

Pai mi s-a rupt fix partea aia cu circuitele alea s-a rupt in 2