| Madalina_9364 a întrebat:

Mi s-au terminat cartusele(erau de unica folosinta) si cand am vazut cat costa unul mi s-a facut rau.Stiti cumva daca imprimanta functioneaza doar cu unul?big grin Ma gandeam sa-l cumpar doar pe cel negru...

Răspuns Câştigător
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Merge doar daca sunt amandoua in inprimanta. colorul meu s-a uscat si folosesc doar negru dar sunt aman2 in imprimanta.sa stii ca nu cred ca sunt de unica folosinta.asa credeam si eu si n-am dus la floriarie si mi-a zis ca nu's si mi le-a incarcat.ma rog. mie acum imi ttrebuie cartus de color nou fiindca e uscat dar daca nu il folosesc e tot una

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Merge si cu unul singur.Eu am Hp Photosmart C5280. E foarte buna.

| MimiPopescu a răspuns:

Nu merge. Trebuie sa le ai pe ambele. Eu am Canon. La mine nu merge decat cu ambele.

| ElectricChapel a răspuns:

La Piata ROmana langa KFC este un loc in care ti le poti reincarca. Cel negru este intre 10 si 30 de lei, iar cel color este intr 40 si 80 lei. Succez!

| Madalina_9364 explică:

Multumesc:*

| misa_4217 a răspuns:

Cand se termina un cartus nu trebuie neaparat sa iti cumperi unul nouwinkingPoti sa cumperi si refill color si cerneala, tus negruwinkingcosta undeva pe la 20-30ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge doar cu unul singur pentru ca si eu am patit la fel.Eu am Canon.La mine merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge doar cu unul singur pentru ca si eu am patit la fel.Eu am Canon.La mine merge

| monykue a răspuns:

Da merge si ca unul adica imprimanta mea merge. app am Canon mp210

| Ali_7928 a răspuns:

Pai eu le am pe toate. dar daca vreau sa scot ceva scris pe negru imi da foaia alba. probabil are ceva. ai putea sa incerci.thinking daca mie imi merge fara negru.thinking

| kms74 a răspuns:

Hey, mai foloseste cineva HP 5280?