| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-au zgariat ochelarii de soare! Ce as putea face ca sa nu se mai vada zgarieturile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate nu mai poti face nimic, costul folosirii unor operatii de polisare costa mai mult decat a unei perechi modeste iar rezultatele nu sunt mereu satisfacatoare.

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

E cam greu de facut pentru tine in principiu se da cu o pasta abraziva dupa aia se poliseaza si nu se mai vede.Eu asa le fac la ai mei cand au mici zgarieturi

| raducmustiuc a răspuns:

Cumpara-ti altii