| eduard2001 a întrebat:

Mi sa instalat pe un stick usb un program numit test.tmp si din cauza lui nu mai pot sa pun lucruri pe el pentru ca se deconecteaza stickul mereu cand vreau sa fac ceva pe el ce pot face?

4 răspunsuri:
| BlackOldSun a răspuns:

Formateaza-l printr-un program bun pentru flash drive gasesti multe pe google!

| costellodonatz a răspuns:

Formateaza-l. Bagi stickul in laptop, pc, click dreapta pe el, apoi format. Succes.

| Gaby405 a răspuns:

Sa il formatezi

| Tudor_Ady_1990 a răspuns:

Conecteaza-l intra in My Computer dai click dreapta pe el si dai formate si iti va disparea programul dar vei pierde tot ce ai pe stick