| shocky2 a întrebat:

Mozilla, Chrome sau Opera?

Statisticile generale arata ca The Best este Mozilla. dar au inceput sa apara unele probleme la el! Apoi urmeaza Chrome si Opera!

Răspuns Câştigător
| Florry19 a răspuns:

Votez pentru Google Chrome! E cel mai simplu.

14 răspunsuri:
| Andr3yCzz a răspuns:

Chrome happy

| nonny50 a răspuns:

Chrome...normal! dar sincer depinde si d configuratia pc-ului si viteza net-ului, sa fim sinceri!

| Buttercup30 a răspuns:

Chrome.

| alexno2 a răspuns:

Mozilla

| ant1 a răspuns:

Chrome e cel mai bun.

| badboyvlad a răspuns:

Statisticile sunt prostii
Chrome e pe bune cel mai bun

| simona_2792 a răspuns:

Eu am avut mozilla nuh zic ca era rau insa de la un timp nu mai mergea si acum am Google Chrome sh e super :X poti sa incerci bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc cam 70% mozilla si 30% google chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera.,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e Google Chrome si cel mai simplu. Eu am folosit ultimele 2, 3 versiuni ale Mozilla Firefox si nu se compara cu Google Chrome.

| aLe_8074 a răspuns:

Personal folosesc Opera, si sunt destul dee multumita de el...Design modern, caracteristici utile... tinde catre a fi cel mai bun!

| evildreams97 a răspuns:

Mie mozilla mi se pare the best si asa si este.
opera e enervant iar chrome e inutil uneori...
chrome e doar jumatate de mozilla.
http://conqmiss97.hi5.com intrati pe site si votati!

| livix a răspuns:

Opera

| benny_2427 a răspuns:

Iti recomand mozila nu cred ca exista probleme, eu unul folosesc mozila de ceva timp si merge struna:X